اسرار انتخابات آینده امریکا در تابوت ها پنهان می شوند


اسرار انتخابات آینده امریکا

در تابوت ها پنهان می شوند

روسیه امروز- ترجمه رضا نافعی

57b3185fc46188480f8b4572  کلینتون هیلری شماره 2

حدس زده می شود «ست ریچ» همکار ارشد «کمیته ملی حزب دموکرات» که بقتل رسید،   منبع آن ایمیل هائی  بوده که » ویکیلیکس» منتشر کرد. در ایمیل های مذکور تقلب هائی   که در » کمیته ملی حزب دموکرات» بسود کلینتون صورت گرفته بود افشاء شده بود. اما قتل «ست ریچ» فقط یکی از چهار قتل رازآمیزی است که در مدت زمانی کمتر از 6 هفته رخ داده است. همه این قربانیان یا تصمیم داشتند بعنوان شاهد علیه هیلاری کلینتون، که  رسوائی گریبانش را گرفته، شهادت بدهند یا در تحقیقات علیه کلینتون سهیم بودند.

این سه مرد دیگر هم، که به این یا آن شکل، در تقلب های مکرر کلینتون  نقش داشتند، می توانستند برای او بسیار خطرناک شوند.

قرار بود «شوان لوکاس» که هوادار «برنی ساندرز» بود، متن دادخواست برای اقامه دعوا علیه » کمیته ملی حزب دموکرات»  را تهیه کند. روز 2 آگوست، همدم زندگی لوکاس،  با جسد بیجان  او    در حمام آپارتمانش روبرو شد، در حالی که   لوکاس از سلامت کامل برخوردار بود. پلیس قادر به تشخیص دخالت دست خارجی در مرگ نشد و نتایج کالبد شکافی هنوز در اختیار نیست.

«جان آشه»،    رئیس سابق اجلاس عمومی سازمان ملل بود. روزنامه » نیویورک پست» روز چهارشنبه 29 ماه ژوئن 2016 در صفحه 6 خود نوشت که جسد بی جان » آشه» یافت شده است. سازمان ملل مدعی شد که عامل مرگ او ایست قلبی بوده است. پلیس محل اقامت او ( دابس فری) که در حومه نیویورک  قرار دارد بعدا این ادعا را تکذیب کرد که حنجره او هنگام ورزش پاره و منتهی به مرگ او شده است.

قرار بود » آشه» روز دوشنبه هفته بعد باتفاق متهم دیگر،  «نگ لاپ سنگ «، تاجر چینی، باتهام رشوه خواری در مقیاس میلیاردی در دادگاه حاضر شود. در عین حال قرار بوده که » آشه» بعنوان شاهد اطلاعات خود را راجع  به انتقال غیر قانونی پول توسط،  » نگ لاپ سنگ «، تاجر چینی، به » کمیته ملی حزب دموکرات هنگام ریاست جمهوری بیل کلینتون  نیز در اختیار دادگاه قرار دهد.

«مارک فلین»، 49 ساله، روزنامه نگار حقیقت جو و صاحب نام در رسانه محافظه کار و با نفوذ آمریکائی بنام » Breitbart News» مسئول امور دولتی بود. او روز 23 ژوئیه 2016 ،  یعنی همان روزی که مقاله اش در باره ماشین پولسازی کلینتون ها منتشر شد ، درگذشت. موضوع مقاله او » بنیاد کلینتون » با شعبات متعدد آن در سراسر جهان است، از جمله  در هنگ کنگ. در آنجا هم فقط چینی های ثروتمند نیستند که در برابر ابراز لطف های سیاسی  به بنیاد کلینتون های زرنگ  «حق  وحساب» نقد می پردازند، بلکه مقامات مسئول در پکن هم همین کار را می کنند.

اظهار نظر فشرده    Zero Hedge ،یک  پورتال اینترنتی شناخته شده برای اخبار مالی ، در مورد کل این قضیه چنین است: این را میتوان تئوری توطئه، تصادف یا حتی بدشانسی نامید، ولی هربار که کسی بتواند  بعنوان شاهد کلینتون را به دادگاه بیاورد، جسدش پیدا می شود، واقعیت این است که فهرست بالا بلندی از اجساد در کنارمسیر   کلینتون ها  خفته اند، دهها نفر که همه تحت شرائطی اسرارآمیز جان داده اند.»

» احتمالا قابل توجه ترین مورد مربوط میشود به » وینس فورستر» . فوستر بعنوان شریک در دفتر وکالت کلینتون  حضور داشت وکاملا از زندگی درونی ماشین پولسازی کلینتون باخبر بود. وقتی که قرار شد او  در مورد قضیه » وایت واتر» و کلاهبرداری کلینتون در دادگاه بعنوان شاهد حضور یابد و شهادت بدهد بطرز اسرار آمیزی درگذشت. نظر پلیس این بود که او خودکشی کرده است، ولی بسیاری از مردم معتقدند که فوستر را » خودکش»انده اند.»

فراخوان رسمی برای کشتن ژولیان آسانژ

واقعیت این است که  در آمریکا  قتل سفارشی در عرصه سیاسی کار دشواری نیست. اما این که یک سیاستگر ارشد آمریکائی در مصاحبه  با یک رسانه تلویزیونی و پر بیننده با جدیت تمام از مردم بخواهد که یک شهروند آمریکائی را که از لحاظ سیاسی مقبول نیست بقتل برسانند، حتی در خود آمریکا هم تازگی داشت. این امر در سال 2010 بوقوع پیوست. در دسامبر آن سال » باب بِکل» استراتژیست انتخاباتیِ حزب دموکرات در فرستنده پر بیننده » فوکس نیوز»  در مورد » ژولیان آسانژ» چنین گفت:این مردک خائن است، او تمام قوانین آمریکا را زیرپاگذاشته است. من مخالف اعدام هستم، تنها راه عملی که باقی می ماند این است که: این مادر قح…، غیر قانونی بضرب گلوله کشته شود».

در آن زمان انتظارمیرفت که :» باب بکِل» به دلیل فراخواندن  به قتل مورد مواخذه قرار گیرد. ولی این کار برای استراتژیست انتخاباتی حزب دموکرات نه عواقب حقوقی داشت و نه شغلی. از آن زمان تاکنون بکرات خواسته شده که آسانژ بقتل برسد، وهیچ یک از این خواست ها مجازاتی در پی نداشته اند. با توجه به همین نمونه میتوان مشاهده کرد که دولت » چپ» اوباما نیز دیرگاهیست که آشکارا با فاشیسم نرد عشق می بازد.

https://deutsch.rt.com/nordamerika/40011-nach-dnc-leak-mysteriose-todesfalle/

 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: